… kto sme a čo robíme? 

Jadrom toho, s čím pomáhame našim klientom, je doručovanie cielených emócií, vedomostí a zážitkov ich cieľovej skupine – partnerom, zákazníkom, širokej verejnosti, decision-makerom, lobistom, či zamestnancom.

Náš tím pozostáva z nadšených profesionálov, ktorí svoj job robia s vášňou – to čo najviac milujeme je poskytnúť našim klientom a ich “klientom” úžasné zážitky, silné emócie a, samozrejme, vedomosti – toto podľa nás presne definuje pojem “events”.

Čo je horšie ako neorganizovaná horda znudených partnerov na vianočnej párty v nudnej hotelovej konferenčnej miestnosti? Náš profi tím a citlivo vyberaní partneri a subdodávatelia je tu, aby vám pomohol vytvoriť to najvhodnejšie a najkreakívnejšie riešenie pre vaše podujatie alebo inú špeciálnu príležitosť. Staviame na našej dlhoročnej skúsenost, vynikajúcich kontaktoch – a samozrejme – na “vrodenom” zmysle zaujať a zabávať obecenstvo!

Prameniac z našej prirodzenej a silno rozvinutej vlastnosti – pohostinnosti – sme začali organizovať rôznorodé “incentive” skupiny po celom svete. Naši klienti nám s radosťou opakovane zverujú svoj top manažment, zamestnancov, VIP partnerov, klientov a zákazníkov …

Počas ostatných 10 rokov denno-denného biznisu sme narazili na obrovské množstvo špeciálnych požiadaviek, projektov a zadaní. Sme pripravení pomôcť vám so všetkým, čo je dosiahnuteľné … Niekedy dokonca robíme zázraky na počkanie!

Aby ste získali ľahkú predstavu o tom, čo robíme, prezrite si obrázky a referencie … pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať …

… oblasti zamerania

… corporate events

… promo events

… happenings

… incentive trips

… expeditions

… VIP parties

… road shows

… referencie