… kto sme a čo robíme?

Nakoľko sme cítili potrebu byť bližšie k požiadavkám našich klientov, predstavujeme nový koncept PRidea digital, zaoberajúci sa primárne exkluzívnym zastúpením siete Crimtan pre Slovenskú republiku, no v neposlednom rade aj PPC, či Social Media Marketingom. Kombinácia sofistikovaných produktov a a vysoko kompetentného tímu je zárukou efektívnej zložky marketingového mixu kampane vás – našich existujúcich, či potenciálnych klientov.

… crimtan

Získali sme licenciu pre exkluzívne zastupovanie spoločnosti Crimtan na Slovensku. Našim klientom ponúkame efektívne a flexibilné riešenia v online reklame. Na mieru vašim potrebám pripravíme kampaň na podporu a budovanie značky, ako aj  akvizíciu nových zákazníkov a posilníme predaj produktov a služieb.

Poskytujeme moderné digitálne nástroje s presným stanovením profilov užívateľov. Zabezpečujeme segmentáciu užívateľov, zacielenie, optimalizáciu a doručenie reklamy v rozsiahlej sieti internetových médií.  Doručujeme reklamné oznámenia na konkrétnych užívateľov podľa ich záujmov, nákupných zámerov alebo podľa miesta bydliska, a tak obmedzujeme plytvanie impresie.

Zadávateľ reklamy môže prostredníctvom jedného nákupného miesta osloviť vybranú skupinu návštevníkov na širokom spektre stránok. Zaznamenávame online aktivity užívateľov a vytvárame profily podľa ich záujmov, nákupných zámerov a demografických charakteristík, v reálnom čase, zatiaľ čo komplexný reporting kampane umožňuje Crimtanu realizovať kampane postavené na logických základoch a zodpovednosti za prostriedky investované klientom.

Využívame najmodernejšie riešenia profilovej segmentácie užívateľov na maximálne vyťaženie rozpočtu na bannerovú reklamu, ktorá je stále najsilnejšou formou online prezentácie na internete.

… ppc

Samozrejme aj prostredníctvom veľkých partnerov v kontextovej a PPC reklame posúvame vašu spoločnosť ďalej do povedomia užívateľov internetu – vašich potenciánych zákazníkov.  Vašu reklamu cielite na tých zákazníkov, ktorí vyhľadávajú produkty a služby ktoré ponúkate. Ak používatelia vyhľadávajú vo vyhľadávačoch s použitím jedného z Vašich kľúčových slov, môžu sa vaše reklamy zobraziť vedľa výsledkov vyhľadávania na popredných miestach. Teraz inzerujete pre cieľových zákazníkov, ktorí už majú o Vás záujem.

Neexistuje žiadna minimálna výška nákladov alebo časový záväzok. S možnosťou ceny za kliknutie platíte iba vtedy, keď používatelia kliknú na Vaše reklamy. Reklamná kampaň je založená na báze mesačného rozpočtu – výšku si určujete sami. Vypracujeme pre Vás vstupnú analýzu ušitú na mieru Vašim potrebám, nastavíme vhodné parametre spustenia kampane, ako aj samotné znenie kontextovej reklamy. Zaistíme kompletnú správu vrátane prístupov k štatistikám a pravidelným reportom s informáciami ako sú Vaše investície využité a aké výsledky kampane prinášajú. Po celú dobu vedenia reklamnej kampane aktualizujeme a upravujeme jednotlivé účty za účelom maximálnej optimalizácie a efektivity.

… social media marketing

Neodmysliteľnou formou online prezentácie je bezpochýb Social Media Marketing, čím sa dostávate bližie k ľuďom, a tak dávate priestor ku sledovaniu aktuálneho diania vo vašej spoločnosti a pocit užívateľa byť jeho súčasťou. Vytvoríme profil na sociálnej sieti a postaráme sa o živý a pútavý obsah. Vieme takto efektívne prezentovať zaujímavým spôsobom vaše novinky, produkty či akcie.  Komunikujeme s vašimi zákazníkmi, tvoríme súťaže, ankety, či zábavnú akvizíciu prostredníctvom aplikácii.

Všetky tieto aspekty nám pomáhajú vytvoriť ideálnu reklamnú kampaň pre každého klienta na mieru. Náš profesionálny a kreatívny tím so sviežimi a efektívnymi nápadmi v spojení so sledovaním a využívaním najmodernejších trendov a technológii je vám plne k dispozícii.

… crimtan clients