Získali sme licenciu na exkluzívne zastupovanie siete Crimtan na Slovensku. Spoločnosť má sídlo v Londýne a pôsobí v Írsku, v regióne strednej a východnej  Európy, ďalej v Rusku, Austrálií, juhovýchodnej Ázii a mnohých ďalších regiónoch. Crimtan je reklamná sieť využívajúca vlastnú sofistikovanú technologickú platformu. Táto unikátna samoučiaca platforma Real-time Audience & Media Platform – RAMP360 zaisťuje komplexné služby v oblasti digitálneho marketingu. Slúži na budovanie značky, akvizície a retargeting.

Poskytujeme moderné digitálne nástroje s presným stanovením profilov užívateľov. Zabezpečujeme segmentáciu užívateľov, zacielenie, optimalizáciu a doručenie reklamy v rozsiahlej sieti internetových médií. Doručujeme reklamné oznámenia na konkrétnych užívateľov podľa ich záujmov, nákupných zámerov alebo podľa miesta bydliska, a tak obmedzujeme plytvanie impresiou.

Zadávateľ reklamy môže prostredníctvom jedného nákupného miesta osloviť vybranú skupinu návštevníkov na širokom spektre stránok. Zaznamenávame online aktivity užívateľov a vytvárame profily podľa ich záujmov, nákupných zámerov a demografických charakteristík, v reálnom čase, zatiaľ čo komplexný reporting kampane umožňuje Crimtanu realizovať kampane postavené na logických základoch a zodpovednosti za prostriedky investované klientom.

Poskytujeme praktické a detailné analýzy výkonu kampane a zabezpečujeme priebežnú optimalizáciu každej kampane a  máme osobný prístup ku každej kampani, ktorý umožňuje flexibilné zmeny v jej priebehu.

Pre viac informácií sledujte tento blog, kliknite na www.crimtan.com, alebo sa nám ozvite a my vám radi odprezentujeme široké možnosti …