pridea.sk

Vaše zdravie, bezpečnosť a majetok v bezpečí sú základné atribúty správneho vybavenia Vašej domácnosti, firmy, fabriky a spoločných priestorov, ktoré zdieľate spolu s ostatnými. Mnohé domácnosti, ale napríklad aj výrobné priestory, chemické laboratória a prevádzky sú z technologického hľadiska vystavené riziku požiaru. Protipoziarne dvere sú najistejším zabezpečením Vášho zdravia a celého Vášho bytia. Ponúkajú Vám pocit ochrany a istoty. Sú dymotesné a majú zároveň aj zvukovú izoláciu. Sú omnoho robustnejšie v porovnaní s klasickými dverami a z tohto hľadiska sú bezpečnejšie voči vlámaniu.

doors-2511638_640

Ich riešenie, princíp a realizácia spočíva vo využití moderných certifikovaných technológií, ktoré im zaručujú dokonalú protipožiarnu funkčnosť. Ich súčasťou sú proti požiarne vložky, ktoré znásobujú ich funkčnosť. Celkové prevedenie spľňa legislatívne požiadavky kladené na tento typ produktov. Dodávajú sa vo viacerých prevedeniach. Buď ako celokovové alebo so sklenenými výplňami. Tie majú takisto protipožiarne prvky a ich zakomponovanie do systému dverí je súčasťou použitej proti požiarnej technológie.

fire-escape-2882654_640

Konštrukcia je možná vo viacerých prevedeniach, buď v odľahčenej alebo masívnejšej forme. Záleží od interiéru a charakteru použitia. Subtílne konštrukcie sú vhodné najmä do rodinných domov, najideálnejšie v kombinácii s dymotesnými sklami. Vložky protipožiarnych dverí sú takisto chránené patentom a spĺňajú náročné požiadavky. Protipožiarne dvere vždy dopĺňajú protipožiarne steny s náterom, ktorý odoláva vysokým teplotám. Skúsení odborníci Vám poradia s ich správnym výberom, realizáciou a pomôžu Vám vytvoriť bezpečné miesto doma, na pracovisku alebo vo Vašej firme.