pridea.sk

Stretli ste sa niekedy s človekom, ktorému až chorobne záležalo na tom, aby spolu všetko ladilo? Ktorý sa nenormálne snažil, aby bolo všetko tip top a aby sa dalo urobiť maximum preto, nech je všetko v úplnom poriadku? Asi je jasné, že nie vždy takéto veci fungujú a nie vždy všetko ide podľa plánu. To však ale vôbec nič neznamená. To ešte nemusí byť nič a to ešte nemusí byť ani minimum toho, čo naozaj chcete. Ak si myslíte, že je niečo pre vás naozaj dôležité a mali by ste pre to urobiť maximu, tak to urobte. Ach, teraz si všímam, že sa motám vo vlastných myšlienkach, tak mi dovoľte, aby som to uviedla na pravú mieru.

nerezové zábradlí

Som perfekcionista. Ako majú ľudia iné choroby, toto je tá moja. A je to moja choroba, pretože aj keď sa to nezdá, prenasleduje ma to.

Všetko chorobne opravujem. Snažím sa, aby boli veci podľa plánu. Staviam sa do všetkých vecí okolo seba a robím maximum preto, aby sa mi niečo vyhlo. Ale čo sa týka vrcholu môjho perfekcionizmu, tak ten je jednoznačne v našej domácnosti. A ako to je? Napríklad, že keď mám pocit, že sa nám do domu niečo hodí, musím to mať. Aspoň do mesiaca.

Niežeby s tým mal môj manžel nejaký extrtémny problém, to vôbec nie. Skôr ide o to, ako sa k tomu naozaj stavia a čo s tým chce vlastne urobiť.

zábradlí

Aj keď som mala pocit, že nevyhnutne potrebujeme na schody a na terasu nerezové zábradlie https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/, okamžite mi vyhovel. So všetkým mi vždy vyhovel a nemyslím si, že by sa našiel nejaký iný chlap, ktorý by toto dokázal a ktorý by to pre svoju ženu aj urobil. Možno je to vtipné a možno to preháňam, ale pre niekoho, ako som ja je naozaj dôležité, aby mal pri sebe partnera, ktorý mu vyhovuje vo všetkom. Aj vtom, čo sa mu možno na prvý pohľad nepáči. Rozumiete, čo tým chcem povedať, však? Aj tá najmenšia podpora vo výbere vecí je skvelá podpora.