Pridea

Predávate oblečenie, ručné výrobky alebo ponúkate masérske služby? PR články, v ktorých svoj biznis popíšete bližšie, môžu visieť na našom webe.

Do kúpeľne vstupujeme viackrát denne a väčšinou s tým istým cieľom: hygiena. Ranné rituály sú už bežnou rutinou a sprchovanie k nim určite patrí, či sa pod prúd vody vrhnete ráno alebo večer, svoj kúsok súkromia potrebujete. Vane sme v mnohých bytoch nahradili sprchovými kútmi, kde sa dá vykonať hygiena rýchlejšie a zároveň s istou úsporou energie či vody.

Dizajn a hygiena sa dajú spojiť

Najmodernejšie novostavby sú navrhované s ohľadom na všetky tieto požiadavky ich budúcich majiteľov, od výberu kvalitných a trendových materiálov až po najnovšie technológie zariadenia a vybavenia každej obytnej či úžitkovej miestnosti. Niet pochýb o tom, že nový majitelia či nájomcovia budú s touto výbavou bytu spokojní, no ak chcú, aby bol interiér vymodelovaný presne podľa ich požiadaviek, môžu sa na jeho navrhovaní aj podieľať.

Pri zariaďovaní bývania dbáme predovšetkým na to, aby boli predmety kvalitné a ich osadenie takisto, pretože ich budeme používať každý deň, a to je záťaž, ktorú by mali vydržať niekoľko rokov. Overené značky niektorých produktov nám dávajú istotu, že sa môžeme spoľahnúť na plynulé fungovanie a bezchybnosť, opomenúť však nemôžeme ani dizajn výrobkov.

Ak sa venujeme sprche a priestoru na jej umiestnenie, musíme spomenúť možnosti ako sa dá sklenena zastena usporiadať v kúpeľni a z akého materiálu môže byť vyrobená. Sklenené sprchové kúty patria k najbežnejším, ktoré dnes poznáme, môžu ich tvoriť štyri sklenené steny s dverami alebo iba jedna zástena bez dverí. Tento trend je zjavný a populárny medzi ľuďmi, pretože ide o mimoriadne praktické a zároveň dizajnovo netradičné riešenie.

Možností tvorby interiéru je veľa

Zásteny sprchových kútov sa vyrábajú z bezpečnostného skla, ktoré sa osadí hliníkového rámu či rámu z nehrdzavejúcej ocele, ale pekne a čisto pôsobí zástena, ktorá stojí voľne a je bez rámu. Na voľbe majiteľa bytu je aj možnosť použitia typu skla, či chce byť videný za stenou alebo nie, tak si vyberie číre sklo alebo pieskované, mliečne, farebné, matné alebo s vytlačenými grafickými vzormi. Každý z týchto variantov je trendový a s nimi bude vaša kúpeľňa modernejšia a útulnejšia.