pridea.sk

Existuje niekoľko spôsobov a aktivít, pri ktorých sa dá uvoľniť. Ale najväčšia dávka uvoľnenia prichádza pri masáži alebo pri sexe- A tantra masaze tieto dve najpríjemnejšie fyzické pôžitky ideálne kombinujú. Aspoň myslím, že by sa to tak dalo povedať, no pozrime sa na to bližšie.

Doplnky na masáž

Pri profesionálne odvedenej tantrickej masáži k pohlavnému styku nedochádza. Určite ale nesie stopy erotickej masáže a jej charakteristikou či cieľom je, že sa pri nej pracuje so sexuálnou energiou, vďaka čomu prináša skutočne príjemné a najmä efektívne uvoľnenie. Tie vzrušujúce a atraktívne pocity totiž v mnohých prípadoch vyvoláva erotika, pohľad na nahé ženské telo a senzuálne dotyky.

A o tom sú v skratke aj tieto postupy, ktoré na vás čakajú v tantra salóne. Pekné a sympatické ženy, príjemná uvoľňujúca masáž a využitie erotiky v prospech dokonalého telesného (ale aj emočného) uvoľnenia.

Sexy žena v maske

Všetko tam ale má svoj poriadok. Zákazníka najskôr čaká osviežujúci kúpeľ – z dôvodu relaxačného pôžitku, ale samozrejme aj z dôvodov hygienických. Po kúpeli prichádza na rad úvodný rituál namaste, ktorého podstatou je vlastne odovzdávanie úcty našej telesnej schránke, hoci v tomto prípade slúži zároveň ako dychové cvičenie a príprava na samotnú masáž.

  • Pred masážou je totiž potrebné, aby bol zákazník uvoľnený a vedel si kvalitne vychutnať jemnejšie, ale aj intenzívne senzuálne dotyky, ktoré mu budú prechádzať telom.
  • Zaučené tantra masérky však aj túto úvodnú časť dokážu zvládnuť profesionálne a zo zákazníka odstránia zadržiavané bloky či napätie.

Naznačili sme, že pri „namaste“ sa vlastne odovzdáva úcta k telesnej schránke. A tento úvodný rituál má v tantre svoje duchovné opodstatnenie. Tantrici totiž veria, že telesná schránka je nástrojom na poskytovanie a prijímanie blaha a mnohých telesných pôžitkov, ktoré potom takisto pozitívne pôsobia na naše vnútro, to jest na naše emócie a na to, ako sa vo výsledku cítime.