pridea.sk

Potrebujete vypnúť, zrelaxovať a aspoň na chvíľu nemyslieť na každodenné problémy a starosti. Napadla vám masáž, no tá už je trochu nudná? Prekvapte svoju polovičku a vyskúšajte párovú senzuálnu masáž, ktorá zaručene prebudí všetky vaše zmysly. Tento jedinečný druh masáže v sebe spája erotické i senzuálne prvky, ktoré sa postarajú o ten najpríjemnejší zážitok pre obidvoch z vás. Párová masáž Bratislava je tou najlepšou voľbou! Postará sa o vás špičkový personál a privíta vás útulné a čisté prostredie.

masážne pomôcky

Tantra sa dnes teší veľkej obľube aj v našich končinách. Jej pôvod je však omnoho starší, pochádza totiž zo starovekých východných kultúr, ktoré tantru využívali aj v praktikách svojich náboženstiev. Nájsť ju môžeme predovšetkým v hinduizme a budhizme. Obe tieto náboženstvá kladú ľudské telo i myseľ na tie najvyššie stupne a preto nie je prekvapivé, že si pôžitok z tantry hojne a radi dopriali veľmi často.

Počas celej masáže budete vy, partnerka i masérka úplne nahí. Celý rituál začína očistnou sprchou a pokračuje úvodným namaste rituálom, pri ktorom je kľúčové prehĺbenie vzájomnej dôvery a nadviazanie pevnejšieho spojenia Počas samotnej masáže sa vás masérka bude dotýkať po celom tele s použitím aromatických masážnych olejov. Atmosféru navyše dotvorí aj tlmené svetlo sviečok a pokojná hudba v pozadí. Nechajte sa rozmaznávať a preverte svoje schopnosť udržať vášeň na uzde. Táto masáž je navyše skvelým prostriedkom, ako znovu oživiť vzťah či ho trochu okoreniť.

tantra masáž

Všetky typy masáží aj s popismi a cenníkom nájdete na internetovej stránke salóna. Rezerváciu si môžete urobiť jednoducho telefonicky, alebo aj prostredníctvom online rezervačného systému. Doprajte si relaxačnú tantra masáž ešte dnes a prekvapte svoju polovičku netradičným a mimoriadne iskrivým zážitkom, na ktorý určite ani jeden z vás tak skoro nezabudne.