pridea.sk

Dnes už bežne využívame osvetlenie, ktoré sme nazvali aj názvom osvetlenie „novej generácie“, pretože je zdrojom svetla, ktoré sa vyrába ako úspornejšie, ekologickejšie, s dlhou výdržou, pekným moderným dizajnom a variabilnosťou, vďaka ktorej si jednoduchšie dokážeme poradiť s osvetlením aj nedostupných priestorov. Hovoríme o LED svietidlách, určených do akéhokoľvek prostredia.

Na inštaláciu potrebujeme aj káble

LEDprodukt.sk je eshop, ktorý ponúka všetko potrebné pri tvorbe osvetlenia v priestoroch s najrozličnejším druhom činnosti, v interiéroch aj v exteriéri. Táto moderná technológia je síce známa vyššími vstupnými nákladmi, avšak tieto sa rýchlo vrátia a vďaka prednostiam LED svietidiel sú plnohodnotnou náhradou halogénových typov osvetlenia.

S ohľadom na potrebu šetriť životné prostredie aj náklady na výrobu energie či jej spotrebu bola vyvinutá aj LED technológia, pri ktorej využití sa vyrábajú kvalitné výrobky s dlhou životnosťou, prinášajú ekonomické úspory a oveľa pestrejšie či originálnejšie dizajnové riešenia. Správnym umiestnením svietidla dosiahneme požadovaný efekt a možnosť nastaviť osvetlenie podľa požiadaviek či momentálne potrebnej atmosféry. Intenzita farieb či prechod medzi odtieňmi a nastavovanie diaľkovým ovládačom sú tie benefity, ktoré z tohto osvetlenia robia veľmi populárne.

LED pásik v pekných farbách

Použitie takmer nie je obmedzené, osvetlenie LED-kami je možné v baroch, hoteloch, kanceláriách, ale aj v domácnostiach či vo vonkajších priestranstvách a podobne. Všade tam treba použiť káble na ich prepojenie, a na tento účel je možné využiť reproduktorový kábel, resp. dvojlinku 2×0,50mm ledprodukt.sk najčastejšie pri prepájaní LED pásikov a ich inštalácii, ak potrebujeme predĺžiť vzdialenosť medzi nimi, teda medzi napájacím zdrojom a LED pásom, prípadne medzi prijímačom a napájacím zdrojom alebo na prepojenie jednotlivých LED pásikov a podobne.