pridea.sk

Ako na virtuálne sídlo?

Virtuálne sídlo sa dá skvelo využiť v mnohých prípadoch. Keď nemáte kam svoju firmu reálne umiestniť, teda nemáte žiadnu vhodnú adresu, môžete firmu viesť na virtuálnom sídle. Rovnako, ak si nechcete kvôli sídlu spoločnosti prenajímať drahé kancelárske priestory, aj vtedy ho viete prakticky využiť. Stačí, ak sa obrátite na spoločnosť, ktorá virtualne sidlo poskytuje. Výhodou je, že za prenájom virtuálneho sídla zaplatíte len zlomok ceny, ako by ste museli platiť za celú fyzickú kanceláriu. AK to vaša práca umožňuje a vy môžete pracovať kdekoľvek, virtuálne sídlo sa vám naozaj môže zísť.

žena v kancelárii

Bude moja firma na mieste označená?

V mieste poskytovania virtuálneho sídla bude aj vaša firma riadne označená obchodným názvom. Nakoľko tam sídlo reálne budete mať. V niektorých prípadoch si môžete objednať aj preposielanie pošty na nejakú inú adresu. Jednoducho, virtuálne bude vaša spoločnosť aj s označením sídliť na prenajatej adrese. Nebudete tam však môcť mať pracovné miesto a žiaden priestor, to treba mať na zreteli. Väčšinou sa s virtuálnym sídlom prenajíma aj schránka na prípadnú poštu.

súkromná adresa

Chcete aj vy virtuálne sídlo?

Sídlo by ste mali uviesť aj do obchodného registra, preto je dobré si ho vybaviť už vopred. Spoločnosť, ktorá vám virtuálne sídlo poskytne vám určite vysvetlí všetky dôležité podrobnosti, ako na to. Prípadne sa priamo obráťte na webové stránky 41business.com a prezrite si ponuku služieb, vrátane poskytovania virtuálneho sídla. Je to skvelý a v mnohých prípadoch aj veľmi nápomocný spôsob, ako vyriešiť sídlo svojej firmy, pokiaľ nemáte nehnuteľnosť a ani iné vhodné sídlo v prenájme, prípadne, ak nechcem dávať sídlo firmy na súkromnú adresu a podobne. Dôvodov môže byť viacej, pointou však je, že na založenie firmy alebo jej vlastnenie vám chýba sídlo vo vhodnej nehnuteľnosti. Vtedy sa zíde virtuálne sídlo ako soľ!