pridea.sk

Straight leg jeans sú rifle rovného strihu, je to akýsi univerzálny model riflí, ktorý bude moderný vždy, takže budete v nich IN aj túto sezónu. Ako samotný anglicky názov prezrádza, nohavica tohto modelu je úplne rovná od bokov až po členky. Výhodou tohto modelu je to, že sa hodí na každú postavu či už dámsku alebo pánsku. Takže či ste mladý alebo starý, chudý alebo máte o nejaké to kilečko na viac, straight leg jeans sú ako stvorené pre vás. Ďalšou výhodou je to, že si k tomuto typu riflí môžete dať naozaj čokoľvek a budete zrazu oblečený na každú príležitosť.

jeans

Straght leg jeans sú nestarnúca klasika na každú príležitosť či už v pánskej alebo v dámskej móde. Keď iné typy riflí ako napríklad kapsáčové, obtiahnuté, mrkváče alebo zvoncové podliehajú móde, straight leg jeans sú moderné od kedy Levis vyrobil prvé rifľové nohavice až po súčasnosť. A veríme, že budú moderné aj naďalej. Je to módny kúsok, ktorý jednoducho musíte mať doma. Ešte ho nemáte? Vyskúšajte tento typ riflí aj vy a sami zistíte, že naozaj nebudete ľutovať a budete ho nosiť dlhé roky až do úplného zničenia. Ak nebudete vedieť čo na seba, straight leg rifle vás zachránia.

straight leg jeans si zamiluje každý

Vždy môžete siahnuť po straight leg džínsoch, zvoliť tričko, košeľu, top, alebo blúzku podľa toho, kam sa práve chystáte a budete vyzerať dobre a moderne. A čo je dôležité budete sa cítiť dobre, pretože vás nebude nikde nič tlačiť ani obopínať. A zároveň vás nebudú nohavice rozširovať, ani sa vám nebudú plantať medzi nohami. V Big Star máte na výber širokú ponuku straight leg džínsov, niektoré dokonca za akciovú cenu. Big Star ponúka rifle z kvalitnej pevnej rifľoviny, ktorá zaručí, že vám rifľové nohavice vydržia aj niekoľko sezón, pretože straight leg jeans budú v móde vždy. Preto neváhajte a príďte si vybrať váš nový rifľový kúsok do Big Star. Určite svoje rozhodnutie nebudete ľutovať.