pridea.sk

To, ako si v noci oddýchneme a vyspíme sa, má priamy vplyv na našu psychiku, ale hlavne aj fyzické zdravie. Naša spánková poloha, ale aj samotná posteľ, teplota v izbe, tma a tiché prostredie určujú celkový výsledok. Ak sa na to pozriete úprimne, ako vyzerá miesto, kde spíte? Najväčší vplyv má ale samotný stav matraca. Je váš matrac starý, špinavý alebo nebodaj s preliačinami? S takýmto vás nič dobré nečaká, naopak je vaše telo v spánku v nevhodnej pozícií, pod nerovnomerným pôsobením tlaku, alebo ak ste alergik, so zhoršeným priebehom vašej alergie. V tom prípade by ste mali ihneď hľadať nový, šetrný k vášmu zdraviu. Viete, čo vám môžu ponúknuť penove matrace? SEGUM matrace pre vaše zdravie ponúkajú takéto varianty. Tvorí ich takzvaná pena komfort, ktorá má vhodné vlastnosti. Pocitovo a na dotyk je tvrdšia, no to jej neuberá na príjemnosti. Kombináciou a jej tvarovaním sa dá nájsť tá dokonalá tvrdosť matraca, na ktorom si rýchlo zvyknete spať. Výhodou spomínanej peny je aj dlhá životnosť. Momentálne sú na výber 2 modely matracov.

macko na posteli

Prvý, Optimal kokos a jeho parameter tvrdosti je na škále označený ako stredne tvrdý alebo tvrdý. V strede má takzvanú gumokokosovú dosku, ktorá podnecuje dobrú cirkuláciu vzduchu aj priepustnosť vlhkosti. Na stránke nájdete zloženie od spodnej vrstvy až po hornú. Odporúčané poťahy sa nazývajú medi, fit a bio. Poťah Medi je z kvalitných medicínskych vlákien, ktorý je vhodný pre alergikov. Je snímateľný a dá sa ľahko vyprať na teplote 60 stupňov. Fit poťah je takisto snímateľný, no obsahuje nanočastice striebra a dá sa prať do teploty 95 stupňov. Povrchová úprava zabezpečí rýchle schnutie, tým pádom rýchly odvod potu, a je taktiež vhodná pre alergikov.

žena na posteli

Matrac s názvom SONATA WAVE má taktiež dlhú životnosť, komfortnú penu. Jeho jadro je profilované do 7 zón, preto matrac bude dobre kopírovať váš tvar tela. Na výber budete mať mäkšiu aj tvrdšiu časť matracu, rovnako ako poťahy aj pri predošlom Optimal kokos matraci. Navyše je až v lákavej, 40% zľave.

Oba druhy majú záruku 2 roky. Neváhajte.