pridea.sk

Keby sa vás teraz niekto v rýchlosti spýtal, aby ste mu vymenovali nejaké svoje najlepšie či najzaujímavejšie zážitky za posledné obdobie, možno by ste v pamäti automaticky začali loviť v letných mesiacoch. Teda aspoň ja by som napríklad takto uvažoval, „nudnú jeseň“ by som v myšlienkach asi automaticky preskočil. A bolo by logické, ak by ste aj vy reagovali podobne. Ono predsa jesenný čas, či už z hľadiska počasia alebo nálady, zaujímavým zážitkom moc nepraje. Ale aj v tomto období sa dá samozrejme vynájsť.

Jesenné listy, kvapky

A vynájsť by ste sa mali najmä vtedy, ak vás táto sezóna ubíja a cítite sa „pod psa“. Ak sa cítite unavení, pričom nemusíme myslieť len fyzicky, ale aj psychicky a vaše myšlienky sú prázdne. Ak hľadáte nejakú iskru, ktorá by vás vzkriesila na duchu a zapálila ohník radosti.

Samozrejme tých možností, ako si spestriť život, môže byť v skutočnosti veľmi veľa. Pritom pravdepodobne môže pomôcť aj kvalitný relax, avšak v spojitosti s niečím veľmi príjemným a určite by sa dalo povedať- atraktívnym či dokonca vzrušujúcim. Práve to sľubujú naše masérky v Tantra salóne v Bratislave.

Erotika, modelka

Práve tantrická masáž od vyškolených masérok a v lokalite nášho hlavného mesta môže byť skutočne zaujímavým a pikantným zážitkom, ktorý rozohreje aj toho „najstuhnutejšieho“ z vás. Príjemné teplo vás doslova zahreje po tele, doslova budete cítiť, ako sa vám rozprúdi krv a zlepší nálada po tom, ako sa vás ujme zaškolený a sympatický personál v priestoroch luxusného tantrického salónu.

A o čo že tam ide? Logicky o masáž, ale táto má zaujímavé postupy, pretože cieľom je pri nej práca so sexuálnymi energiami. A cieľom takýchto postupov je zas priniesť vášmu telu dokonalé uvoľnenie a odstránenie blokov. Uvoľňuje sa pri tom aj vaša myseľ.

  • Odstránenie sexuálnych blokov vedie k načerpaniu nových životných síl, k zvýšeniu libida a samozrejme aj k takmer euforickým pocitom.