pridea.sk

Tantrické masáže sú unikátnym spôsobom prepojenia rozšíreného vedomia s fyzickým telom, pocitom docenenosti, prijatia, lásky, harmónie, šťastia, múdrosti a mnohých ďalších citov a dojmov. Vďaka všetkým týmto pôžitkom, ktoré do vás masérka vleje a ktoré vychádzajú z jej vnútra, dostanete možnosť pocítiť unikátne prebudenie mysle a znovuzrodenie tela. Tantra dáva ľudom možnosť prinášať so sebou kvality, ktoré človek spozná v tantrickej masáži a objaví vo svojom vnútri, i do každodenného života a bytia.

žena

Tantrické masáže sú pomocníkom pre tých, ktorí sa možno ocitli v slepej uličke svojho života, nevedia čo ďalej, majú pocit, že uviazli v kolotoči stereotypu alebo chcú len jednoducho osviežiť, skrášliť svoj sexuálny život a priniesť do neho ozvláštnenie a nové poznatky. Taktiež masáže erotického typu vyhľadávajú ľudia, ktorí chcú predchádzať nepríjemným ochoreniam súvisiacimi s pohlavným ústrojenstvom alebo i tí, zvedavci, ktorí chcú skrátka len vyvrátiť predsudky spoločnosti voči erotickým tantrickým masážam, a chcú si praktiky liečivého tantrického staroindického umenia vyskúšať na vlastnej koži a zhodnotiť, či sú predsudky spoločnosti voči tantrickým salónom a všetkým obdobám erotických masáží opodstatnené a pravdivé.

žena

Úlohou tantrických masáží je priviezť telo a dušu do harmónie s telom duchovným, mysľou, duchom a vnútorným svetom človeka. Prebúdza a osviežuje čakry a stimuluje body fyzického tela, z ktorých prúdi naša životo darná energia a ktoré zohrávajú veľmi dôležitú a nepostrádateľnú, nenahraditeľnú úlohu v ľudskom bytí a jeho plnohodnotnom fungovaní. Tantrizmus pracuje s ľudskou sexualitou, pričom vyznáva nahotu ako prirodzenosť, ktorá nám bola daná od narodenia a s ktorou z tohto sveta neskôr aj odídeme. Zameriava sa na životnú silu, energiu a duševnú vitalitu.