pridea.sk

Pojem LED osvetlenie https://www.ledprodukt.sk/ je v dnešnej dobe známe asi každému. Je to veľmi často skloňovaným pojmov širokej verejnosti, a to nielen odborníkov, ktorý sa osvetlením zaoberajú. LED osvetlenie so sebou prináša množstvo výhod. Najrozšírenejšou je jeho energetická úspora spojená s dlhou životnosťou takýchto svetelných telies. Okrem týchto sa však vyznačuje aj širokým využitím nielen v domácnostiach, ale aj v komerčných priestoroch, kancelárskych či baroch, alebo reštauráciách. Využíva sa aj ako osvetlenie loga firmy, či písmeniek a podobne.

LED osvetlenie

V domácnostiach ich vieme využiť od klasického osvetlenie stropného cez podsvietenie nábytkov, obrazov, či napríklad aj osvetlené zrkadlo po krajoch. Dolaďuje nám a skrášľuje týmto naše domovy. Vyslovene sa často používa pre skrášlenie, oživenie priestoru či nábytku, ani nie tak pre potrebu svetla, čo nám dáva. Existuje mnoho druhov od LED žiaroviek to existujúcich osvetlení, cez LED pásy, pásiky, lišty, kompletné moduly až po priemyselné svietidlá a pouličné osvetlenie. Ich inštalácia je nenáročná a odborník vám vie poradiť pri voľbe správnej varianty. LED osvetlenie má výhodu aj v tom, že sa prispôsobí vašim potrebám aj v intenzite a tóne osvetlenia.

led pásek

Môžete si vybrať zo studenej, či teplej bielej, alebo farebnej. Až po viac farebné osvetlenie. Ich využitie a možnosti prevedenia nám ponúkajú naozaj široké spektrum. Výber či možnosť nastaviť si intenzitu osvetlenia je veľké plus pri LED osvetleniach. Takto vie LED osvetlenie vyhovieť požiadavkám každého zákazníka, ktoré sa môže aj meniť pri používaní osvetlenia. Viete si nastaviť inú intenzitu cez deň, alebo pri práci a inú intenzitu večer keď oddychujete. Popri všetkom vymenovanom sú ekologické, úsporné, čo v dnešnej dobe predstavuje dôležitý faktor. Ich investičná návratnosť je veľmi rýchla,, vzhľadom aj na to, že s nimi ušetríte na mesačných faktúrach za elektrinu.