pridea.sk

Pokiaľ hľadáte skúseného, mnoho rokov na trhu pôsobiaceho experta, ktorý sa zaoberá zostavením sklenených, či hliníkových stavieb a konštrukcií, mali by ste vyskúšať služby firmy LM mont. Táto spoločnosť sa ustavične snaží zlepšovať a obnovovať svoje služby, prostredníctvom využívania tých najnovších pracovných metód a najkvalitnejších materiálov. Výber LM mont spoločnosti sľubuje plnohodnotnú, komplexnú a expresívnu prácu, ktorá zahŕňa vytvorenie plánu, vypracovanie potrebných papierov a dokladov, skonkretizovanie zvoleného projektu podľa plánu a počas celého procesu od zadania konceptu až po jeho konečné vyhotovenie aj komunikácia a radenie sa s klientom.

Sklenený prístrešok

Spoločnosť dokáže presne podľa vašich želaní vytvoriť rôzne sklenené aj hliníkové časti pre rodinné domy, byty, rekreačné bydliská, ale aj rôzne iné podniky, továrne, administratívne budovy, banky, obchodné domy a ďalšie priestory. Keďže sa špecializujú najmä na pracovanie s komponentmi ako je hliník a sklo, konštrukcie ktorých výrobe sa venujú najčastejšie sú napríklad plastové alebo hliníkové obloky a dvere, fasády z hliníku, hliníkové pergoly a prístrešky, schránky na poštu, dvere na garáže, industriálne a vstupné brány, ale taktiež aj rôzne steny, fasády a dvere odolné voči ohňu. Okrem spomínaných vecí do portfólia ich služieb patria aj sklenené výrobky a to sklenené steny, sprchové kúty zo skla (so zástenou, posúvacími alebo otvárateľnými dvermi), zábradlia, úchyty a balkóny zo skla, zábradlia z nerezu, kuchynské zásteny a sklenené pracovné linky, dvere zo skla (otváracie aj posúvateľné), prístrešky, pergoly a altánky zo skla, lávky zo skla, presklené výťahy a rozličné iné produkty. Čo sa týka druhu skla, aké používajú, zákazník má na výber zo skla odolného voči požiaru, bezpečnostného skla alebo špeciálneho ohýbateľného skla.

Sklenené zábradlie

Ak vás zaujali niektoré z vymenovaných produktov, neváhajte si prezrieť fotografie z uskutočnených realizácií alebo ich kontaktovať na webovej stránke LM mont, kde vám vedia po vyplnení kontaktných údajov poskytnúť bližšie informácie o cenovej ponuke, či prípadne poradiť s vašou požiadavkou.