pridea.sk

Pri zariaďovaní domácnosti častokrát riešime najmä spotrebiče, nábytok či doplnky. Ale čo také osvetlenie? Svetlo riešime ešte pred samotným nasťahovaním a takmer vždy si zvolíme klasické lustre či lampy. No dnešná doba fandí LED osvetleniu.

Prečo LED osvetlenie?

LED osvetlenie oproti klasickému osvetleniu je zo začiatku finančne mierne drahšie, no vynahradí vám to na celkovej úspore za energie. LED osvetlenie je energeticky menej náročné a vďaka tomu to pocítite pri ročnom zúčtovaní. LED osvetlenie má taktiež dlhšiu životnosť. Nemusíte tak riešiť https://www.istp.sk/clanok/36/Konflikty-na-pracovisku-a-ich-riesenie neustálu výmenu žiaroviek.

LED pásik

Možnosti LED osvetlenia.

V kategórií LED osvetlenia nájdete možnosti LED napojenia do každej izby a v každej podobe. Na strope môžete nahradiť bežné lustre LED panelmi zabudovanými priamo v strope alebo vymeniť klasické žiarovky za LED žiarovky. Najčastejšie využívanými LED produktami sú v našich domácnostiach LED pásiky.

RGB LED pásik.

Veľké RGB LED pásiky sa vyznačujú možnosťou zmeny farby. Zatiaľ čo klasické LED pásiky ponúkajú žlté či biele osvetlenie, RGB majú zabudovanú červenú, zelenú, modrú škálu vďaka čomu poskytujú možnosť kombinácie širokého farebného spektra osvetlenia. Farebný LED pásik je veľmi príjemné zútulnenie vašej domácnosti. RGB LED pásik poskytuje možnosť aj ovládanie diaľkovým ovládačom, vďaka čomu môžete meniť farbu osvetlenia, jeho intenzitu a farebné prechody priamo z gauču podľa nálady.

LED pásik

Kde LED pásik použiť?

Najčastejšie využitie LED pásiku je v kuchyni na osvetlenie kuchynskej linky. Určite ste si už v nejednej domácnosti všimli nainštalovaný LED pásik na skrinkách nad pracovnou doskou. Použiť sa však dajú na každý druh nábytku. Obľúbené sú taktiež na zviditeľnenie obývacej steny, TV stolíkov či detského nábytku a spálne. V dnešnej dobe je veľmi obľúbené aj LED zrkadlo. LED zrkadlo si môžete vyrobiť doma použitím klasického zrkadla a farebného LED pásika.