pridea.sk

Senzuálna erotická masáž, tantra, sa k nám dostala z východného orientálneho sveta. Jej priaznivé účinky na ľudské telo i myseľ poznali už staroveké východné kultúry a naplno sa rozšírila v praktikách náboženstiev hinduizmu a budhizmu. U nás zažíva svoju najväčšiu slávu v posledných rokoch. A niet sa čomu čudovať! Pri tejto masáži spájate príjemné s užitočným a to tou najlepšou možnou cestou.

tantra masáž

Masérka i klient sú počas celého procesu nahí, masáž prebieha aj v oblasti citlivých intímnych partií. Existujú aj variácie, ktoré sa priamo zameriavajú na masáž pohlavných častí tela. Pri masáži sa používajú aromatické masážne oleje a atmosféru dotvárajú aj vonné sviečky a relaxačná orientálna hudba v pozadí. Dokopy to tvorí jeden relaxačný celok, ktorý poriadne rozpáli všetky vaše zmysly. Vy si len užívate hrejivé šteklivé dotyky masérky na vašom tele. Tantru si môžete dopriať v profesionálnych tantra salónoch, alebo aj v pohodlí domova. Mnohé masérky totiž ponúkajú svoje služby aj privátne, prípadne u nich doma, čo znamená, že prostredie je ešte intímnejšie a súkromnejšie.

erotická tantra masáž

Na výber je množstvo rôznych druhov tantrickej masáže, od tých menej náročných- pre začiatočníkov, až po tantru, pri ktorej sa vyžaduje aj vaša aktíva účasť. Tieto sú určené najmä pre skúsenejších klientov, ktorí už s tantrou skúsenosť majú. Kliknite na tantra PrivatPortal, kde nájdete desiatky inzerátov tantrických masáží vo vašom okolí. A ako bonus? Všetky masérky sú krásne šarmantné slečny, ktoré sa už nemôžu dočkať, ako vás týmto jedinečným zážitkom prevedú a ukážu vám kúzlo erotickej masáže.Tak neváhajte a dohodnite si svoj individuálny termín ešte dnes. Hoďte svoje starosti a problémy za hlavu, je čas si užívať a relaxovať. Zažite tantru už dnes večer a ponorte sa do sveta rozkoše, oddychu a vzrušenia.